Bursa boya badana işleri
Bursa boya badana işleri

Bursa Boya Badana İşleri

Bursa Boya Badana işlerimiz ile ilgili bilgi verdiğimiz sayfamıza hoş geldiniz. Yanlış yapılan bir uygulama, binanızda hem boşa harcanmış para, hem de zaman kaybına neden olur. Boyanacak yerlerin özelliğine ve durumuna uygun boyama yapılmalıdır. Boya malzemesi seçilirken yıllarca, renk ve nem tutma özelliğini kaybetmemesi gerekmektedir.
Sıva işlemi pürüzsüz uygulama için deneyimli elemanlarımızca yapılmaktadır. Binanızın iç ve dış görünümünde çok önemli olan sıva işçiliği, yanlış uygulamalarda geri dönüşü mümkün olmayan pürüzlü duvarların, yapının fiyatından görüntüsüne kadar olumsuz etkiler.
Profesyonel ekibimiz, en ekonomik fiyata boya ve sıva işleriniz için çalışmaktan memnun olacaktır. Bursa‘da 7/24 Boya ve Sıva Hizmetimiz için hemen buradan iletişime geçiniz.
Boya ve Sıva işleri Profesyonel ekiplerimizce yapılmaktadır.
Her türlü mekanda plastik boya, yağlı boya, saten boya, silikonlu boya uygulamaları ve dış cephe boya ve kaplaması işinde uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Boya badana işleri uzmanlık gerektirir. Yanlış olan uygulamalarda gerek zaman gerekse para kayıpları gerçekleşir. Özenli çalışmalarımızla yaşam alanlarınızı renklendiriyor ve bunu uygun fiyatlara yapıyoruz.

Dolgun Yapı ekipleri kısaca şu şekilde çalışır;
Boya kesinlikle tamamen temizlenmemiş alana yapılmaz, alan temizlendikten sonra boya işine başlanır. Temizlik yapılırken en önemli hususlardan biri de kabaran yerlerin kazınması ve zımparalanmasıdır. Pürüzsüz olana kadar temizlenir. Özellikle rutubet nem olan duvarlar gerektiğinde sıva takviyesi yapılarak boyama işine başlanır.
Boya Çeşitleri;
Plastik boya, düşük maliyetli olup her türlü yüzeyde kullanımı mevcuttur fakat silinme özelliği yoktur. Silikonlu ve saten boyalar sadece pürüzsüz yüzeylerde boyama yapılabilir. Bunun için alçı sıva uygulaması gerekebilir. Bu yüzden maliyeti daha yüksek olur. Hem silinebilir olması hem de daha uzun ömürlü olması cazip kılan özelliğidir. Boya seçerken kalitesine, örtücü özelliğine, dayanıklılık süresine, kullanım rahatlığına dikkat edilmelidir. Bir boyanın markası önemlidir.


İletişim
Ücretsiz Keşif İçin Bizi Arayabilirsiniz.
İletişim

0224 440 0 500