Lake Kapı

NELER YAPARIZ?

TESİSAT

Mekanınızda her türlü tesisat bakım onarımı ya da kurulumu uzman kadromuzla profesyonel şekilde yapılır. Doğalgaz tesisatı, Elektrik tesisatı, su tesisatı teknik ekibimizle sorunsuz teslim edilir.

AMERİKAN KAPILAR

Mekanınızı yeniliyor, tadilata girmek istiyorsunuz ya da yeni bir ev yaptırıyorsunuz, Evinizin dekorasyonu için en çok tercih edilen kapılar amerikan kapılardır. Birbirinden farklı modeller mekanlarınıza renk katacak.

CAM BALKON

Evinize estetik katacak cam balkonlar ayrıca tozu, gürültüyü dışarıdan gelebilecek her türlü yabancı maddenin evinize girmesine engel olur. Hava koşullarının bozuk olduğu zamanlar da bile siz manzaranın keyfini çıkartın.

ANAHTAR TESLİM TADİLAT

Mekanlarınızı anahtar teslim tadilat onarım işleri, dış cephe, iç cephe sıva , boya gibi işlerinizi Dolgun Yapı güvencesiyle, kaliteli işçilik, zamanında teslimat ve en uygun fiyatlarla yapıyoruz.

ÇELİK KAPILAR

Her çelik kapı, güvenli ve dayanıklı değildir. Çelik kapı uzun ömürlü olmalı, yüksek güvenliği olmalı, Kalitesiyle güven veren Çelik kapı modelleri Dolgun Yapı’da.

MUTFAK GRUPLARI

Mutfağınız da her türlü tadilat ve bakım, modern yada klasik mutfak seçimi, Mutfak tezgahları, mutfak dolapları, mobilyaları profesyonel kadro ile kurulum ve montaj