bursa banyo tadilat
BANYO TADİLAT

Mükemmel tasarlanmış banyolar, her bütçeye uygun fiyatlarla, kalitenin zirvesinde malzemeler kullanılarak hayalleriniz gerçekleşir.

MUTFAK TADİLAT
MUTFAK TADİLAT

Ergonomik kullanışlı her mutfağın hakkıdır iyi bir mutfak dekorasyon. Uzun ömürlü ve istediğiniz renk seçimleriyle evinize muhteşem bir hava katacaktır.

PARKE UYGULAMALAR
PARKE

Kolay temizlenebilen, sağlıklı, doğal görünüme sahip, organik yağlı koruyucu yüzeye sahip, parke uygulamaları en kaliteli işçilikle.

bursa tadilat dekorasyon
TADİLAT DEKORASYON

Evinizi yeniliyor ya da tadilat istiyorsanız, anahtar teslim tadilat hem daha ekonomik fiyatlarla hem de işin uzmanıyla

Ev Dekorasyon


Ev tadilat paketleri 2023 ev dekorasyon modelleri için Bursa yapı malzemeleri arasında, yer ve duvar karolarından, kapı modellerine kadar birçok seçeneği aynı yerde Dolgun Yapı’da bulabilirsiniz. Ferah ve sade modellerin yanı sıra içinizi açacak dekorasyon modelleri için sevdiğiniz renklere uygun son dönemin en iyi malzemeleri sizi bekliyor. Mutfak, banyo ve kapı pencere dekorasyonunu burada yeniden dizayn edebilirsiniz.

2023 Dekorasyon Modelleri Evinizde


Mutfak, banyo, duvar ve yer tasarımları için geliştirilmiş yeni ürünlerle evinizi yeniden dizayn edebilirsiniz. Son dönemin en iyi kapı, pencere ve parke modellerinin yanı sıra elektrik tesisatından, su tesisatına kadar evinizin baştan sonra bütün ihtiyaçlarını karşılayacak olan 2023 ev dekorasyon işlemleri için Bursa yapı malzemeleri arasından ihtiyacınız olanı hemen sipariş edebilirsiniz.

PVC modeller, lake ve seramik modeller arasından sizi yansıtacak olan dekorasyon modelleri için evinizi baştan yaratacak fırsat ürünlerimiz arasından istediğinizi seçerek, anında montaj ve tesisat işlemleri için başvuru yapabilirsiniz.

2023 Ev Dekorasyonu Hizmeti


Evinizi yeniden dizayn edecek olan kaliteli ve güvenilir ürünlerle, balkonunuzdan salonunuza kadar modern bir yapı ortaya koyabilecek olan firmamız, boya, parke ve tesisat işlemleri için en yeni modelleri sizlere sunmaktadır. Evinize renk katacak profesyonel bir iç mimari için hemen siparişinizi vererek anında evinizi yeniden dizayn edebilirsiniz. Yapı malzemeleri arasında evinizin beklentisini yerine getirecek olan bütün ürünleri tek bir kategoride bulabilirsiniz.

ANAHTAR TESLİM EV YENİLEME

DEKORASYON VE TADİLAT İŞLERİNİZİ BİZE BIRAKIN

Eskiden ustalarla tek tek uğraşmak zorunda idiniz. Şimdi bir telefonla işinizin tüm yükünden kurtulabiliyorsunuz. ev dekorasyonu tadilat ve onarım işleri stresli, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badanası olsun ister anahtar teslimi ev dekorasyonu tadilat işleri olsun hepsini yapıyoruz.

Binanızın evinizin anahtar teslim tadilat onarım işleri, dış cephe sıva, iç cephe sıva , alçı sıva ve her türlü ince inşaat işlerinizi şirket güvencesiyle, kaliteli işçilik, hızlı hizmet, ve en uygun fiyatla yapıyoruz.

ZAMANINDA TESLİM, UYGUN FİYAT GARANTİSİ VERİYORUZ.

Komple iç tadilat işleri, Mağaza tadilatı, Ev tadilatı, Ofis tadilatı, Anahtar teslimi tadilat işleri, dekorasyon, ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama, ses yalıtımı, Mutfak ve Banyo tasarımı, PVC doğrama, Çatı Yalıtımı, Kartonpiyer, Asma Tavan, Bölme duvar, Fayans seramik döşeme işleri, Sıhhi tesisat, Elektrik tesisatı, Doğalgaz tesisatı, iç cephe mantolama, dış cephe mantolama aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz.. Yaptığımız işlere göz atabilirsiniz.

Keşif

Uzman ekibimiz sizi dinler, mekanınızı inceler. Kullanılabilecek malzemeyi, Malzemenin rengini, Harcanacak zamanı, çalışacak personel ve personel niteliklerini tahmini hesaplar.

Tasarım

Proje çizilir, Kullanılacak malzemeler hesaplanır. Renkler konrol edilir. Müşterinin tahmini fiyat bilançosuna göre proje tasarımı hazırlanarak müşteriye takdim edilir.

Tadilat

Anahtar teslim tadilat her zaman daha hesaplıdır. Tüm ustalar tek bir yerden kontrol edilir. Müşteri kiminle muhattap olacağını bilir. İş zamanında teslim edilir.