DOLGUN YAPI


1956’DEN GÜNÜMÜZE TECRÜBEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ!

Hakkımızda

1956 yılında faaliyete başlayan firmamız mobilya imalatıyla uzun yıllar sektöre damga vurmuştur. 2005 yılından itibaren faaliyet alanlarını geliştirmiş ve değiştirmiş olup, anahtar teslim tadilat dekorasyon başta olmak üzere, Mutfak Grupları, Banyo Grupları, Çelik ve Amerikan kapılar, Fayans işleri, Boya işleri, Her türlü tesisat kurulumu ve yenilenmesi, cam balkon, parke döşeme hizmetleri, kısacası mekanınızın her türlü ihtiyacını karşılıyoruz.

Uzman kadro çalışanlarımız, mühendislerimizin ve mimarlarımızın sunduğu projelerle profesyonel bir ekibe sahip Dolgun Yapı, teknolojiyi ve modayı an ve an takip ederek yüksek kalitede de hizmet vermenin gururunu taşıyor. Kurulduğu ilk günden beri işçilik ve kalitesinden taviz vermeyerek tadilat ve dekorasyon alanında tercih edilen firmaların başında gelir.

dolgun yapi kurumsal
dolgun yapi hakkimizda

Hizmet politikalarımız

Müşterilerimizin beklenti ve isteklerini tam olarak anlamak, bu ihtiyaç ve beklentileri karşılamak amacıyla geçerli standart ve mevzuatlarda belirtilen şartları tam olarak sağlamak, Sağladığımız ürün ve işçilikleri, anlaşılan zamanda teslim etmek, Müşteri memnuniyetini açısından verdiğimiz hizmetlerin sonrasında bile desteğimizi kesmemek. Proje tasarımlarımızla, gerekli mühendis ve mimarlarla çalışarak, en yeni teknoloji ve modayı müşterilerimize yansıtmak. Araştırma ve eğitimi Dolgun Yapı prensip edinmiştir. Bilgi düzeyimizi devamlı yükselterek, çalışanlarımız ve müşterilerimizle paylaşmak Mekanlarınız için modayı takip ederek ürün portföyümüzü geliştirmek. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle ticari ilişkilerimizde dürüstlüğü, güveni ve işbirliğini ön planda tutmak.

ANAHTAR TESLİM TADİLAT

Mekanlarınızı anahtar teslim tadilat onarım işleri, dış cephe, iç cephe sıva , boya gibi işlerinizi Dolgun Yapı güvencesiyle, kaliteli işçilik, zamanında teslimat ve en uygun fiyatlarla yapıyoruz.

AMERİKAN KAPILAR

Mekanınızı yeniliyor, tadilata girmek istiyorsunuz ya da yeni bir ev yaptırıyorsunuz, Evinizin dekorasyonu için en çok tercih edilen kapılar amerikan kapılardır. Birbirinden farklı modeller mekanlarınıza renk katacak.

MUTFAK GRUPLARI

Mutfağınız da her türlü tadilat ve bakım, modern yada klasik mutfak seçimi, Mutfak tezgahları, mutfak dolapları, mobilyaları profesyonel kadro ile kurulum ve montaj

CAM BALKON

Evinize estetik katacak cam balkonlar ayrıca tozu, gürültüyü dışarıdan gelebilecek her türlü yabancı maddenin evinize girmesine engel olur. Hava koşullarının bozuk olduğu zamanlar da bile siz manzaranın keyfini çıkartın.

TESİSAT

Mekanınızda her türlü tesisat bakım onarımı ya da kurulumu uzman kadromuzla profesyonel şekilde yapılır. Doğalgaz tesisatı, Elektrik tesisatı, su tesisatı teknik ekibimizle sorunsuz teslim edilir.

ÇELİK KAPILAR

Her çelik kapı, güvenli ve dayanıklı değildir. Çelik kapı uzun ömürlü olmalı, yüksek güvenliği olmalı, Kalitesiyle güven veren Çelik kapı modelleri Dolgun Yapı’da.


İletişim
Ücretsiz Keşif İçin Bizi Arayabilirsiniz.
İletişim

0224 440 0 500